Eigen locatie FAN!

Gisteren, dinsdag 21 juli, kreeg Gert-Jan de sleutel van onze eerste ‘eigen locatie’ overhandigd door Annette Vermaas! We zijn erg blij om binnenkort een hoofdkwartier te hebben voor de FAN waar les gegeven kan worden, we gasten kunnen ontvangen, kunnen vergaderen etc. Hiervoor mogen we gebruik maken van een losse unit op het schoolplein van Aeres (v)mbo in Nijkerk.
De komende tijd gaan we hard aan de slag om de locatie wat meer eigen maken. We vinden het belangrijk om onze leden hierin centraal te stellen. Dit willen we doen door te laten zien welke mooie producten er allemaal gemaakt worden door onze lid bedrijven.

Hierbij de oproep aan u: Heeft u mooi product dat u graag op display wil zien in onze fysieke locatie? Of heeft u iets anders bij te dragen aan de inrichting van de locatie? We horen het graag!

Een mooi voorbeeld is er al: we mogen van Habasit een demomodel van een van hun transportbanden ontvangen, welke een mooi plekje zal krijgen op de locatie.

Eigen locatie FAN